We’ve updated our Terms of Use to reflect our new entity name and address. You can review the changes here.
We’ve updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Neonowe obietnice

by Irena

/
 • Digital Album
  Streaming + Download

  Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.

  ***
  Możesz ściągnąć wszystkie utwory natychmiast w wybranym przez siebie formacie.

    18 PLN

  You own this

   

 • Buy Disc / Kup CD

1.
2.
3.
4.
5.
Dystans 03:17
6.
Tyle razy 02:47
7.
Co chcesz 04:01
8.
9.
Fotografie 02:55
10.
11.
Matt 03:31
12.
Aleja gwiazd 04:27

about

Debiutancki album warszawskiej Ireny, to propozycja, która szczególnie powinna zainteresować fanów Interpolowych gitar i melancholii spod znaku Myslovitz. Na krążku znalazło się 11 premierowych piosenek plus kower przeboju Zdzisławy Sośnickiej „Aleja gwiazd”. W warstwie tekstowej utwory oddają nastrój przemyśleń, jakie często przychodzą w pustym domu, nad ranem, tuż po powrocie z imprezy. W uszach dudni jeszcze beat, ale nie jest on w stanie zagłuszyć pojawiających się pytań i wątpliwości, wyrażanych na płycie mocnym głosem Tomasza Pamrówa. Album wyprodukował Kamil Łazikowski z Cool Kids Of Death, dzięki czemu w nagraniach świetnie słychać żywy zespół z mocno rozkręconymi piecami i motoryczną perkusją. O swoim krążku sami muzycy mówią tak:
- Neonowe obietnice" to najbardziej oczekiwana przez nas płyta w życiu. Wiemy, że na koncertach te piosenki się sprawdzają i wierzymy, że równie dobrze poradzą sobie w odtwarzaczach słuchaczy i rozgłośniach radiowych.

credits

released June 15, 2012

license

all rights reserved

tags

about

Irena Warszawa, Poland

IRENA to młody warszawski zespół grający gitarowy pop, który w swojej krótkiej karierze zdążył pokonać ponad tysiąc zespołów w konkursie Coke Live Fresh Noise, dać koncert dla kilku tysięcy osób na Coke Live Music Festival, znakomicie zaprezentować się w programie Must Be The Music oraz dotrzeć do Top 3 listy przebojów radia ESKA Rock. ... more

contact / help

Contact Irena

Streaming and
Download help

Redeem code

Report this album or account